farb

Jak byste přeložili otázku (úkol)

Using a standard non-digital watch or clock, at what exact time in hours, minutes, and seconds are the hour and minute hands precisely coincident after 3:00 ?

Díky za tipy

Odpovědi
misskas

nejbližší čas po.3 hodině kdy všechny ručičky jsou přesně na sobě a jaky čas ukazuji?(03:15:15)

Syd

Přesně v kolik hodin, minut a sekund jsou po třetí hodině na klasických nedigitálních hodinách všechny ručičky stejně? (03:16:16)