coco

Jak byste potrestali rodiče,kteří týrají své děti?

Nejlepší odpověď
johana 56

Mělo by se jim to vrátit dvakrát.Dospělí musí trpět víc,protože v dětech následky takového jednání zůstanou celý život.

Další odpovědi
arygnoc

Obnovil bych trest smrti.
V současnosti doživotím.

Mimochodem, pro všechny násilné činy (ublížení na zdraví, loupež, vražda, zabití, znásilnění, tedy za tr. činy proti osobě) bych dával doživotí.
Pokud je nevinen, má šanci na rehabilitaci, jinak do dolů a makej, makej, makej, zadarmo žrát nebudeš.

PS: bytostně nesnáším násilí.

panenka

Dala bych jim doživotí H…zlům a vrátila jim k tomu ještě to samé co udělali oni tým dětem.

hanny 2

Doživotí a týrala bych je až do smrti úplně stejně,jak to dělali svým dětem!!!