jolish

Jak byste postupoval při hledání zaměstnání? Jak byste sám dal najevo, že hledáte zaměstnání?

Odpovědi
beer

Ptal bych se známých, dal inzerát ap. Samozřejmě, sledoval i nabídly ))

Michal Kole

  1. Evidence na úřadě práce a DONUTIT úřednici, aby něco dělala, když je za to placená z peněz nás všech !
  2. vytvořit si profily na serverech prace.cz, jobs.cz linkid.com
  3. číst inzeráty, posílat životopisy na uvedený email = bohužel firmy nemají povinnost reagovat.

lacazette

Práce se dá shánět více kanály.

  1. úřad práce
  2. agentury práce
  3. známí
  4. přímé oslovení firem
  5. portály práce

Záleží jaké máte vzdělání, praxi, v jaké lokalitě se o práci ucházíte. Takto nelze jednoznačně odpovědět.

Jako absolvent bych např.: zkoušel oslovovat firmy přímo, ptát se známých a zabrousit i na portály práce – i ty méně známé např.: http://www.in­zerceprace.cz/ .. (méně známé=méně uchazečů)

Osvědčila se mi strategie going stealth, tedy hledat jinak, než masa.

XenieRo

Ahoj holky, já u Kruku pracuju a jsem moc spokojená. Jsem teda z HK, nevím, zda hledáte místo tady. Jinak teď co vím, hledáme koordinátora právních procesů http://www.lmcg2­.com/pd/1360781844?ex­portID=18133080­4&rps=254&sou­rce=3. Super práce, super lidi. Jako pokud hledáte práci nebo změnu, neváhejte a určiě pošlete CVcko.

tyna.ryglova

Ahoj, v první řadě si napiš životopis, kam je potřeba uvést veškeré vzdělání (školy, kurzy) a praxi a pak si stačí otevřít pracovní portál a odpovědět na nabídky, které tě zaujmou. Já jsem si hledala práci na https://www.hit­prace.cz/ kde je tolik nabídek na práci, že jsem si nakonec mohla vybírat, kam nastoupím 🙂 .

Michálek1245

Internet, volání, osobní schůzky. Přesně v tomhle pořadí. Hledej práci lokálně a piš vždycky něco ve smyslu „práce Liberec“ nebo podle toho, odkud jsi. 😉 Najdeš tak lokální nabídky. Jinak i když máš místo, které bys fakt chtěl a oni nenabírají, tak se neboj zvednout telefon a jdi se tam mrknout osobně a zeptej se. A vždycky samozřejmě životopis. Bez něj to nejde. 😉

Sonka Pop

Ahoj, když se tu už bavíme o Kruku… Co je to vlastně za společnost? Čím se zabývají? Já jsem si hledala nějaké info, ale tak nějak pořád nevím. Budu ráda za vysvětlení. Díky moc.

SuzanKa

Ahoj jsem z HK a docela ráda bych změnila místo. Jen nevím, kam se vrtnout. Jako představu mám, ale tady teda nic moc a dojíždět se mi nikam nechce. Máte prosím nějaký tip?

Pajka.111

Ahoj, společnost Kruk je tu od toho, aby ti pomohla se splacením tvých pohledávek. Ale mrkni na net na jejich web, tam najdeš veškerý info.

Sonka Pop

Jako je to tak. To já s tebou naprosto souhlasím. Jen já osobně se tak nějak bojím změny, no. Ale zase na druhou stranu – změna je život, že jo :)

XenieRo

Ne, rozhodně to rozumné není! Dělej práci, která tě baví! Nezapomeň, že v práci trávíme většinu část dne. Není dobré trávit čas někde, kde tě to nebaví.

Pajka.111

Ahoj, no teď zrovna bych to zkusila na toho koordinátora http://www.lmcg2­.com/pd/1360781844?ex­portID=18133080­4&rps=254&sou­rce=3. Když se tak dívám na tu pracovní náplň, tak je to právě přesně to, co bych ráda dělala…

XenieRo

Je, ja se na tuto nabídku https://cz.kruk­.eu/kariera. taky zrovna dívám a moc se mi líbí. Ty ses už přihlásila? Poslala jsi CV?

Sonka Pop

Já třeba hledám v lokálních novinách, v inzerci, nebo na netu. Ale vždycky jen v kraji, městě nebo okolí mého bydliště. Na UP nehledám, tam zaměstnají především uchazeče z evidence, což já nejsem.

SuzanKa

Já teda hledám hlavně na netu. Docela to dělám i tak, že si vyhlídnu i nějakou společnost a pak to hledám přímo na jejich webu :)

Sonka Pop

Já to právě dělám taky tak :) Teď se zrovna koukám na tuto nabídku https://cz.kruk­.eu/kariera. Hodně mě to zaujalo, tak to zkusím :)