dgfdgf

jak byste poradily aby začal člověk kterej nějak tak nechápe svět?

Doplňuji:
s biologií souhlasim, co byste ještě poradili?

Nejlepší odpověď
klumprt

Věnovat pozornost biologii, zejména evoluční. To bych poradil já. Jinej poradí jít do kostela, ale cesta, kterou preferuju já osobně, začíná u biologie. Život je asi to, co vyvolává nejvíc otázek. Nějaká kvantová fyzika, astronomie, chemie, to všechno počká. Ale pokud hned na začátku zanedbáš evoluční biologii a začneš věřit nějakým báchorkám, tak už to jen tak dohromady nikdy nedáš.
Doplňuji:
Teda, jestli ses ptal jenom děvčat, jak nasvědčuje tvůj pravopis, tak se omlouvám a klidně moji odpověď ignoruj.

Další odpovědi
briketka10

vyčkej z toho vyrosteš, zatím si pročti nějakou
literaturu a uvidíš prošel si tím každý z nás 😁

ivzez

Proč Vás zajímají jenom odpovědi žen?
Muži k tomu podle Vás nemají co říct?

Poradila bych, aby začal číst.

Agneta

Nejdřív by se měl naučit slušnosti, poděkovat, pozdravit, umět se omluvit,
a pomoci ostatním:D

marci1

Aby začal u sebe, aby si uvědomil, proč je tu, co by chtěl v životě dosáhnout. Mnoho z nás jakoby „nechápe svět“, ale pokud si uvědomíme, kdo jsme, co chceme, co jsme ochotni udělat, abychom svět trochu více pochopili, tak studiem, hovory s lidmi, kteří trochu více svět „chápou“, tím, že se budeme zajímat o vše, co je kolem nás a co je pro nás více méně nepochopitelné, nás jistě trochu více nasměruje k tomu, abychom svět „pochopili“. 🙂