Rokio

Jak byste pomohli chudým obyvatelům Afriky?

Nejchudší kontinent na světě

Nejlepší odpověď
chachar1922

Myslím, že v naší zemi je dost chudých lidí a dětí, kterým se pomoc nedostane. Tak proč budu pomáhat někomu v Africe?
Nejdříve pomůžu svým lidem a až v mé zemi budou všichni spokojeni, pak můžu přemýšlet o pomoci jiným.
Zatím tady máme dost práce sami se sebou.

Další odpovědi
lexx

nijak…každá humanitární pomoc má za efekt a následek mnohonásobné množení populace, šprcky ti dacani nechtěj používat tak co ? moderní zbraně…

anonym

Poslal bych jim krompáče a lopaty.

arachis

Denně se vyhodí několik tun prošlého zboží u nás a ve světě se likviduje i to,blížíci se spotřebě. Začala bych všechna auta místo na skládku posílat tam. Nás by to nic nestálo,jen benzín,pravda.

Mc Merkurion

… bližší košile než kabát > ať se stará každej sám o sebe,podívej se,kam to došlo s migrantama ze Sýrie,to jich je tady málo?

mimochodem,neměli by jim pomoci ti,co je vydrancovaly a využívají? myslim si,že my mezi ně nepatříme,máme svých starostí dost …

postcd

obyvatel afriky jsou stovky milionů, není univerzální obyvatel afriky. lidé jsou chudí z mnoha různých důvodů/příčin. dobré je znát základy toho jak žít v čistotě. Také předat poselství z Bible což by jim mohlo přinést útěchu a méně nejistoty. Hmotná pomoc, je dobré poskytnout něco díky čemu si budou moci vydělat a nebo zdroj jídla.

GM

Tzv. bílé utiskovatele (farmáře z Holandska, Anglie, Belgie, Německa, kteří dávali domorodcům práci na farmách – sice za směšný plat, a vzdělávali a léčili jejich děti) domorodci povraždili, farmy zabrali nebo vypálili, a pak koukali, že nemají co do huby. Dodneška se nesebrali tak, aby na své půdě hospodařili a uživili se. To je velmi zjednodušený můj názor. Nepomohla bych nijak, každý ať se stará sám o sebe a o svou vlast.

terry

Vybudováním studen s čistou vodou, škol pro základní vzdělání, …