FlAsh_7

Jak byste podle popisku hodnotili můj jídelníček?

Snídaně: 2 malinká cukrovíčka od Vánoc a čtvereček čokolády
Dopoledne: 2 smíchané jogurty s ovesnými vločkami
Oběd: Milánské špagety a koření 🙂
Odpoledne: 2×2 smíchané jogurty s ovesnými vločkami
Večere: nakrájené jablko, már kousků pomeranče a 2 mrkve

(Pitný režim nepočítám) Je to podle Vás dobrý jídelníček? Co byste změnili?

Nejlepší odpověď
Edison

Tfuj… pěknej hnus. To bych se fak nenajedl.
Proč pořád někdo chce, aby tu někdo něco HODNOTIL???

Další odpovědi
Ametyst

Ovoce je lépe jíst ráno. Přidej je k cukroví. Večer bych tam nechala zeleninu.
Opravdu je tolik jogurtu denně fajn?

Kelt

Máš k dispozici to,, co dům dal. Neopakuje se to každý den. Já měl na snídani vepřovou panenku se zeleninou a pak trochu zbytku bramborového salátu, na oběd nudlovou polévku a jednu kýtu kačeny se zelím a knedlíky. Chodím si pro zákusky, piju kávu a pod. Občas jablko a banán.

Gus_Fring

No, já bych nějaké to kilo zhubnout chtěl a proto se zajímám o zdravý životní styl. Tohle bych ale v životě nesnědl, spíš poblil a po… Sněz si kolik jogurtů chceš, nafouklý z toho budeš ty. Ale k snídani 2 cukrovíčka a čtvereček čokolády je výsměch. Vždyť to je úplný základ biochemie lidského těla. Cukry jsou rychlá energie, která jde do krve. Když ji včas nepotřebuješ, jde do játer, kde se z toho stává tuk. Navíc tak málo k snídani, která by měla tvořit velkou část jídla ze dne. A ještě k tomu žádné bílkoviny, nejen k ránu, ale za den. Bílkoviny jsou to nejdůležitější. Jediná dieta, která jakž takž funguje je vysokoproteinová. Hrůza děs, ale neber to osobně. Aspoň, že máš pravidelný příjem.
Obědy a večeře si vyber podle sebe nebo někoho jiného, ale dám ti tip na snídaně a svačiny: k snídani a) ovesná kaše, b) musli s dostatkem bílkovin, sacharidů a vlákniny, c) proteinová kaše (já ji jim každý den, problém je, že je dietní, ale nemusí být úplně zdravá)
ke svačině a) řecký jogurt třeba s banánem (max. 1 denně) b) musli tyčinky (pozor na cukry, obvykle jich mají dost), c) proteinové či Rockyho sušenky (dost sacharidů a proteinů, jím je jen v pátek po sportu).
Doporučuji knihu od Slye: Žít svůj sen.

Drap

Tak takto bych se tedy určitě nestravoval.

cochee

A to jako jíš každý den? Tak to rozhodně dobrý jídelníček není. Změnil bych všechno ve smyslu druhý den něco jiného a třetí den zase něco jiného atd. Stejné jídlo sním například dva dny po sobě stejný oběd, protože je navařeno více, ale pak o tom jídle nechci alespoň 3–4 týdny vůbec slyšet.

elkon

To už bych měl 30 kilo, jestli ne hůř. To není jídlo, ale doplnění stravy. Až na ty špagety, po těch je ale brzy hlad. Tak se může snad stravovat jen ten, kdo jen leží a nic nedělá.

jáára

Ještě jsem dnes nepožil.

Reezo

Hmm… Nutí mě to odpovědět ti otázkou.
To ti nejlépe zhodnotí nějaký fitness instruktor nebo výživový poradce.

Můj lajcký názor : Snídani bych prohodil s dopolední svačinou z toho co jsi napsal.

Hlavní je spíš si hlídat, kolik energie pozřeme v potravě a kolik jí asi taky využijeme. Nadbytek se ukládá do tuků a nedostatek jde hlavně ze svalů. Z tuků si tělo primárně bere energii hlavně při nadměrné zátěži, kdy jste už spálili energii.

Například plavci, kteří plavou velké vzdálenosti jsou schopný během plavání spálit 15 kilo tuků.

da ny

Chudé, hladové, příliš „chudých“ mléčných výrobků, nedostatek bílkovin, tuků a vhodných sacharidů.
Chybí zelenina.
Cca: nic moc, pro neznalost?
Ojediněle, z nouze dostatečné (4).
:)