SteimlX

Jak byste pochopili? -Letos letí pohodlí a teplo jako v nebi za komínem!-

Doplňuji:
hmm týká se to čepic a módy, ale ta struktura přirovnání mi nedává prostě žádnej smysl..

Nejlepší odpověď
annas

Reklama určitě není ssprávně stylizvoaná. Vezměme si jen tvar za komínem. Proto jsem si ověřovala významy předložky za. Jeden z nich (sppjení se 7. pádem) vyjadřuje umístění, polohu u zadní strany něčeho n. za zády někoho; vyjadřuje, že něco n. někdo je dál než něco jiného n. někdo jiný.

Takže bych řekla, že předložka „za“ je použita špatně. I když je kolem komína teplo .. kde přesně prostor za komínem? Kouř stoupá vzhůru, takže v čepici je stejně teplo jako u komína nebo nad komínem… Teplo ve výšce – jako v nebi – i to nebe je zavádějící …

Další odpovědi
badisko

ze je to nejaka blba reklama …ale vesmes ..ze bude letos pohoda a klid…jak jinak ..rareklama by se mohla tykat napr…plastovych oken..krbu..te­pelnych izolaci fazsad..nicmene je to fakt blbost…
Doplňuji:
heh pecka uplne vedle nicmene jeto stejne blbost…

beer

Jen další nesmyslné a hloupé přirovnání, jak to reklamy umí..

www

Smysl to nedává ani mně, je to zkrátka blbost.
Jinak prostor za komínem se pro neznalé nenachází na střeše, ale na půdě. Jedná se o místo mezi komínem a zdí, v některých starých domech k vidění dodnes!