zjentek

Jak byste označili člověka, který přiváže psovi okolo krku provaz s cihlou na druhém konci a takto jej hodí do vody?

A myslíte si, že je opravdu špatné takovémuto člověku udělat totéž? A pokud odpověď na druhou otázku zní ano, tak prosím ještě vysvětlit PROČ je to špatné (dost zde tápu). děkuji.

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to výpověď o naší době,kdy kdy se matky neštítí zahodit i své čerstvě narozené dítě do popelnice.:-(

Další odpovědi
Malvína

Je mi zle, jen to čtu. Hrozné. ☹ Kde se to v těch lidech bere, proč si myslí, že zvířata jsou bez citů….? Vnímají naprosto stejně, jsou to živé bytosti a na rozdíl od nás jsou na této planetě správně! Jsem na tyto hovadské činy u zvířat hodně háklivá. Udělala bych to dotyčnému taky. Proč? Aby poznal tu bezmocnost a utrpení na vlastní kůži. Oko za oko…
Obecně jsou za týrání zvířat směšně nízké tresty, přitvrdila bych.