dust8

Jak byste opravili klavesu notebooku, která se vylomila a chybí jeden ze 4 rohových držáků pod klávesou?

Odpovědi
Edison

Vteřiňákem. 😁

cochee

Vylomenou klávesu na ntb bych opravil tak, že bych koupil na Aliexpresu nebo jiném čínském éšopu novou klávesnici pro ten konkrétní model a vyměnil ji celou. Většinou jde o sendvičový slisek a opravit jednu klávesu ani moc nejde.

(Protože v Číně většinou nelze koupit cz verzi, ještě bych opatrně předloubal tlačítka kláves, kterých se to týká, ze staré klávesnice do nové – to většinou s opatrností lze provést. Alternativou je koupit české nálepky na klávesnici, sada stojí několik korun.)