VaclavZeman

Jak byste nesli to, že by vaše dítě mělo odlišnou barvu očí, vlasů i jiné fyzické parametry než vy?

U adoptovaných se minimálně první dva faktory většinou nedějí. Většinou se snaží páru poskytnout takové dítě, aby modroocí blonďáci nedostali hnědooké brunety atd.
Ale co kdyby vám manželka porodila dítě s jinou barvou očí, vlasů, třeba postupem času (v řádu mnoha let) byste si všimli jiných fyzických parametrů (výška, typ postavy atd.)? Mysleli byste si, že to byla možná nevěra? A pokud ne (třeba byste to měli i potvrzené, že dítě je určitě vaše), byli byste zklamáni?

Na tuto otázku jsem byl inspirován jednou dívkou ze školy. Děkuju.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Mit takove dite, tak mi to asi denne bude vrtat hlavou. Ale priroda je mocna carodejka. Jsou znamy i pripady, ze se narodila dvojcata s odlisnou barvou pleti.

Další odpovědi
Emefej

Jedno mé dítě má jiné fyzické parametry než já. Já jsem muž, dcera je žena. Neřeším to.

VaclavZeman

Emefeji, moc dobře víš, že to tak nebylo myšleno. Děkuju.