Rokio

Jak byste mě nazvali podle způsobu, kterým jsem obohacoval rodinu?

Píšu o vybírání mincí z přihrádky automatů na kávu a potraviny. Šmátral jsem tam více než 1.000krát a získal jsem několik tisíc českých korun. Peníze jsem si nenechal, ale dal jsem je do rodinné pixly (nádoby).

poznámka: Jedná se o přihrádku, kde se objevují zbylé mince po koupení nápoje u automatu.

Jsem podle vás zloděj, lapka, chmaták, nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Spořílek.

Další odpovědi
da ny

Je to trochu nekalý způsob shánění finančních prostředků.
Souhlasím s výrazem „vagus“, hodilo by se i schánčlivý chmaták.:) Volné/zapomenuté mince má najít ten, kdo si jde, následně, něco koupit. Takto Vámi získané peníze asi nebudou zrovna 2× „požehnané“….

Filip84

Vágus, co na to, asi tak, chceš slyšet?

Drap

Ano jsi zloděj. Klidně však můžeš být nazýván i chmaták, možná i lapka nebo i jinak.

vemolak

NIKDY neber do rukou ztracené mince nebo šperky !!!

Kazatel

Zatajení nalezené věci, na to jsou paragrafy.

elkon

Otravný somrák. Jsi hlupák, který se stále musí chlubit a předvádět. Už jsi to zde slyšel (četl) mnohokrát, ale zdá se, že to nestačí.