Petraheg5

Jak byste co nejpřesněji popsaly bolest při menstruaci?

Odpovědi
Pepa25

Asi jakou každé bolesti: neprve kde (na spáncích, v podbřišku, na čele …) a potom charakter bolesti (tupá dlouhodobá, intenzivní, proměnlivá) …
P.S. Jesli dotaz směřoval na osobní zkušenost, tak to nemohu sloužit 🙂 (a otázka měla být položena trochu jinak). Ale co vím z doslechu, tak je to velmi individuální. Někdo necítí žádnou zvláštní bolest, někdo v rámci premenstruačního syndromu, někdo si musí každý cyklus vzít v ten den prášek …