Kelt

Jak byste charakterizovali takové lidi, podle toho,jak hodnotí situaci?

Když se podívám na směnový kalendář za měsíc březen, střídají se tam 2 dny práce a 2 dny volna. Práce je 12 hodin ráno nebo noc. Minulý měsíc je to samé. Ale už dvakrát jsem podepisoval papír s tím, že jsem nebyl v těchto zemích Itálie, Asie, Čína. To, že Čína je v Asii ví snad každé malé dítě, já jsem v rozmezí 1 týdne podepsal 2 tyto papíry se stejnými údaji. No vypracovali moji nadřízení. Potřebují potvrzení, že jsem v těch zemích nebyl. To, že takové zeměpisné informace, jsou pro ně nepodstatné, není nic zvláštního. Asi dvě hodiny jsem je tituloval výrazy,které zde nemohu použít. Jak byste je charakterizovali vy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

To je teda kravina na entou. Jak můžu dostat potvrzení na něco, co se nikdy nestalo? To je jako by chtěla něčí manželka potvrzení o tom, že manžel nikdy nesmočil brko v cizí tůni.

Další odpovědi
aliendrone

Nojo, přirozený důsledek platnosti pořekadla známého všem zkušeným papírovým tygrům > Čím více papíru, tím je prdel čistější! ;) :)

Tvá firma by v normálním kapitalismu nemohla dlouhodobě existovat (na tyto jedince by brzy dojela), naštěstí pro tebe (máš zaměstnání) a naneštěstí pro VŠECHNY normální kapitalismus NEMÁME! :(

Souhlasím s tvým pohledem na ty lidí (jsou zbyteční), ale ber to i z jejich úhlu pohledu. Každý dělá to, co umí. A už za bolševika se říkalo:

  1. Kdo to umí, ten to dělá.
  2. Kdo to neumí, ten to učí.
  3. Kdo to neumí učit, ten to řídí!

Už je to to jasné? ;) :D :D

Dochy

tak ptáš se na směny, nebo na to zda je Čína v Asii?