Dismas

Jak bylo skupinou hudebníků, která zove se Wanastovi Vjeci myšleno, že „Slečna Anna je za vodou“?

Jest mnou dobře pochopeno, že slečna Anna vstoupila do stavu požehnaného?

Nejlepší odpověď
annas

Idiom být za vodou, znamená, že je někomu dobře, že vyřešil své problém, překonal potíže, je zabezpečený, je od někoho daleko atd.

Těžko se text rozebírá, když neznám okolnosti, které jeho napsání ovlinily. Zda se s Annou rozešli, nebo že překonala rakovinu, nebo že v r. 1999 získala sošku Anděla atd. Možná jde o Annu K.

Ale beru obecně.
Autor si uvědomuje, že Anna je za vodou, tedy někde daleko. O těhotenství nejde.
I když nejsou spolu, muž na ni nemůže zapomenout, vyznává se ze svých citů. Získal svobodu, ale ztratil lásku.