Miroslavst

Jak bylo na výletě a kde jste byli?

Víkend skončil a začal pracovní týden. Byli jste o víkendu někde na výletě? A jak se líbilo? A kde?
(PS: podle fotek se asi líbilo že?)

Doplňuji:
Na houbách? Tak tam jsem byl před 41 lety :D:D
Ne, nedostal jsem se na ně. Ale snad porostou. Vrtule byla přednější. Chápete?

Nejlepší odpověď
mirlin

Měl sem nádhernou dovču v JČ.
Člověk může trdlat kde chce,ale navštěvou Šumavy získám největší pocit blaha.
mirlin

Další odpovědi
kapka

Tentokrát ano, ale jen s kamarádkou a dětmi v Liberci na procházce kolem přehrady, která je poměrně nedaleko centra. Lákala jsem kamarádku na houby, ale strašně se bojí hadů, takže ji do lesa prostě nedostanu. ☹

kvikal

vždyť já ani nepostřehla, že víkend byl. Pořád něco tvořím.

ten který je

V neděli jsem si udělal dopoledne výlet na kole.Jel jsem podél Berounky do Černošic a zpět do Prahy přes Lipence a Zbraslav.

ReHu

Já to samé co kvikal :-.
Doplňuji:
Jaká vrtule?

anonym

víkend byl krásný,leč krátký,užili jsme si a ještě se stihli i opálit,v sobotu ráno jsme vyrazili na zámek Lednice,při mé navigaci se trošinku ztratili,ale nakonec bezpečně dorazili tam i domů.
A jak bylo na houbách?