Sůwa

Jak byla závadná otázka na větu „chcípni babo“?

Dobrá otázka by prý měla začínat slovem „jak“ a to jsem dodržela. Jsem sama „baba“ a nic mne na tom tak nepohoršilo, abych mazala. Je to prostě jen věta…, nejspíš rozkazovací, ale to já nevím a proto se ptám.

Nejlepší odpověď
hanulka11

možná si to ten kdo to smazal, vztáhl na sebe – nevím

Další odpovědi
Děda Louda

Před oslovením chybí čárka.

led

Zjavne pracovník skrytej cenzúry si tú ´babu´vztiahol na seba. Radšej zmazal, než aby to priznal.
Výraz ´babo´ v tomto podaní je univerzálny, môže sa totiž vzťahovať na ženu (fyzicky) i muža (charakterovo).
To znamená:
" ´chcípni babo´- otázka bola nejasná, teda sem nepatrila." (pokus o humor)
Doplňuji:
„Jsou věty které by bylo vhodnější moc veřejně nepsat.“
Krásne slová…opäť sa vrátili po krátkej odmlke, neviete, kde nájdem zoznam týchto nevhodných viet?

mosoj

Také jsem byl zvědavý na odpověď. Ten rozkazovací význam jsem samozřejmě věděl, ale ono je ještě něco za tím českého a na to jsem byl zvědavý jak se tomu říká, pokud to má nějaký název.

venkovan

Mne to přišlo jako trochu vulgární s ohledem na stav naší společnosti. Jsou věty které by bylo vhodnější moc veřejně nepsat. Ale jestli to někdo smazal, tak to nemá v hlavě v pořádku.

anonym

Závadné asi bylo, že to byla věta přací.

anonym

Jelikož otázka záhadně zmizela, tak se nedozvím výsledek, bohužel.
Nevím proč otazník?
Chcípni babo! proč chcípi? babo!? To nechápu.
Komu se to nelíbilo, asi těžko přizná barvu a já se nedozvím.
No jak je vidět, asi si to někdo vztáhnul na sebe a tím to je.

Drap

Zřejmě někomu chyběl otazník. Nestačil mu v doplnění. Bohužel.

BANAN93

nevim taky se říká „tady chcípnul pes“ a nikoho to nepohoršuje :D
hudební album „chcíplý dobrý víly“

tak Sůvě rozeberte tu větu ať je hapy

tom004

Těch kdo a proč se nezúčastňuji, ale v tomto případě bych rád dotyčné/mu sdělil, že tato věta se normálně používá i v humorném slova smyslu. U něj/ní bych ji za zbytečné smazání použil vážně.

anonym

… urcite to " vztahla " na sebe .. jeste nedavno o sobe ale sama psala, ze je stara zenska … ! nekdo chtel vypracovat domaci ukol .. a ona napsala.. : ze preci to za nej nebude vypracovavat ona – stara zenska .. :)
… ale mozna je to tou carkou, jak pise deda Louda :))

.. ja jsem si to nasebe take vztahla .. , ale bohuzel nemuzu mazat ! z neznamych me duvodu me nikdo uz par mesicu nepalcuje ! :( takhle na to triko nenasetrim :( -iv-