Jak byl napájen android Dat v seriálu Star Trek: Nová generace?

Monočlánky do něj asi nedávali a zásuvku neměli do které by se připnul a nabyl se.

A že by se napájel reakcí hmoty a antihmoty, na to potřebovali nějaké speciální udržovací silové pole, kterým nejspíše vybaven nebyl.

Solární článek na hlavě taky neměl, měl dokonce i vlasy.

Odpovědi
tom004

Co na to říci.Jestli jsi ten samý anonym,co se ptal na samostatnost,tak snad ani nemá cenu odpovídat.

lexx

na noc po službě na můstku se napojil do zásuvky ve stěně kajuty a dobíjel baterie