Maggie.b

Jak bych to měla napsat?

Jde o název filmu Hunger Games. Když chci napsat: Nikdy HO(ten film)/JE(ty hry)nebudete… blablabla… Co bych tam měla napsat? Protože vlastně pořád mluvím o tom filmu, páč Hunger Games jsou TY hry a zároveň název filmu… :/ Pomožte prosím!

Nejlepší odpověď
quentos

Ne každý umí anglicky, takže bych se osobně držel „ho“ … obzvlášť užijeme-li v některé z předchozích vět slovo „film“ (což bych asi nejdříve udělal, aby to bylo úplně jasné).