daniela100

Jak bych našla svého dvojníka?

Ahoj . Já věřím že každý na světě má dvojníka,ale já nevím jak najít toho svého.Slyšela jsem o nějakých stránkách že je dokáže najít ale já nevím jak s tím pracovat.ta stránka se je myheritage.cz nebo nevíte jestli jsou i nějaké jiné stránky? Jestli ano tak mi je prosím napište. Nebo jak se pracuje s tou stránkou děkuji.

Odpovědi
zjentek

nafoť si tvář, dej to na google a vyhledávej podle obrázků ;)

anonym

Dvojníků může být víc,ale duševní dualista jen jeden a ten ještě ke všemu nemusí žít současně s váma v této době,ale může…chlap má chlapa a žena ženu – jsme děti draka.

Luxx

na myheritage si můžeš sestavit rodokmen
ale najít dvojníka? no nevím, nevím…