mišiší

Jak bych mohla propojit mob.lumia 800 s internetem k počítači DELL T 7570 ?

Nejlepší odpověď
gecco

Kabelem nebo wifi nebo BT…
😉

Další odpovědi
brillant

http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/mobily/pod­pora/produkty/lu­mia800/usergu­idance/?action=sin­gleTopic&topic=GU­ID-1D736C63-0972-49C0-91FE-91C956E54615

marci1

Otázku jsi položila, buď někdo bude znát odpověď a odpoví Ti, nebo odpověď znát nebude a nikdo Ti neodpoví. Vydrž. 🙂

Má odpověď je jen technická připomínka, vzhledem k tomu, že tázající položila další dvě otázky ohledně toho jak položit otázku, aby jí bylo zodpovězeno ( než byly někým smazány ). Nedokázala počkat na odpověď. Prosím nedávejte mi body. Díky. 🙂

marci1

Než jsem jí odpověděla na tuto otázku, položila další dvě otázky, jak má položit otázku,aby ji někdo odpověděl na tuto ( něco v tom smyslu ), než byly někým smazány. 🙂

gecco

Aha – těch jsem si nevšiml…
😉

marci1

Zmizely ráz, dva. V poho. 🙂

marci1

A body dnes již pro Tebe nemám. 🙂

gecco

No jo – taky tak mnohdy dopadáš ty… 😉

gecco

Marci1 – mám pocit, že Mišiší se chtěla zeptat na něco jiného…
😉