Zvědavý

Jak bych mohl zrychlit telefon Samsung GalaxyS3 Neo ??

Odpovědi
Lukáš Ondriš

Bez rootu asi jedině tovární nastavení.
S rootem nahrát nějakou romku postavenou na normálním Androidu nebo odinstalovat balast od Samsung + potunit pomocí aplikace Pimp my rom :)
Kdybys nevěděl/a co je root http://android­market.cz/navod/co-je-to-ten-root/ :D

terisekcz

Jestli máš v mobilu Google Play tak si nainstaluj aplikaci DU Speed Booster mě to zrychlilo mobil(Jesli nemáš Google Play tak si to nainstaluj v ulož.to) :)