BooYah

Jak bych mohl zálohovat hru Don't starve ?

Po zabití mě nebaví znovu začínat

Odpovědi
kurec

jo tak to si musis koupit tu hru an steamu a jestli se ti to nezaholuje porad tak to zacni od znova prezi jednu noc a az bude rano tak se ti objevi na obrazovce saving(zalohovani) jinak nevim jak ti poradit
uz to tady bylo :D http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zalohovat-pc-hru-don-t-starve
Doplňuji:
A jestli te zabiji a nechce se ti zacinat od znova tak to nejde hra don t starve ma takovy princip hardcore madu coz znamena realni zivot zabiji te si proste mrtvej !
jedine by ti pomohl nakej hack program

marethyu_1

jestli ji mas na Steamu koupenou tak das (ve Steamu)

  • Steam
  • Zálohovat a obnovit hry
  • Vyberes zálohu
  • Vyberes hru (Don't starve samozřejmě :3)
  • počkás az se to zálohuje a takhle to delas tak jednou za 5–10 hernich dni, zálezi na tom jat si veris :D

Az umreš udelas to same akorat mysto zalohy das nahrat hru/zalohu, jo a nezapomen to promazavat ono se to po case hodne zvetsi :D

Nejak takhle by se to mohlo dat ochcat :D ale jeste sem to nezkousel protoze sem zatim neumrel :D

Ale je to porusovani hernich principu, radsi se nauc woodoo nebo co to tam je :D takove to na to ozivovani…
Doufam ze ti to pomuze a sry za diakritiku, sem linej :D