Kuliočková

Jak bych měla řešit tenhle problém?

Bavila jsem se se třemi kamarádkami řekněme kamarádka A. kamarádka B. a kamarádka C. bylo to dlouhé přátelství ale ke konci jsme s A. a B. moc dobře nevycházeli a tak jsme se na ně jednou naštvali kvůli kravině a od té doby jsme se spolu nebavily ale bavila jsem se já s C. a to bylo to nejlepší bavili jsme se asi 3 měsíce bez nich a to byl vážně pokrok a najednou jsem musela kvůli rodinným důvodům zůstat s rodiči a C. se se msou přestala kvůli tomu bavit protože neměla jít dva dny s kým ven a tak se začala bavit s A.a B.Já se s A. a B. nechci bavit ale chci se bavit s C. a nevím jak to mám udělat protože C. se baví s nima a kdybych za ní přišla tak by mě odkopla a teď nevím s kým se mám bavit…Pomožte mi prosím:))

Nejlepší odpověď
Damiana

Pravá kamarádka tě nehodí přes palubu jen proto, že musíš z osobních důvodů něco vyřešit. Měla by tě spíš podpořit a nabídnout pomoc. Přece se nebudeš ponižovat před někým, kdo o tvé přátelství nestojí. Dolejzat? Jen ať se holky baví spolu, evidentně je něco spojuje. Doporučuji ti najít si novou, rozumnou kamarádku, na kterou je spoleh, a která tě bude brát a mít ráda takovou, jaká jsi. Když holky uvidí, že na nich nejsi závislá, bude jim to vrtat v hlavě. Takhle, když dovolíš, aby byly vůči tobě v nadřazené pozici, jim hodně zvedneš sebevědomí a koleduješ si o ponižování, od něhož je jen krůček k šikaně…

Další odpovědi
Pauka9

Zkus se začít bavit s jinou holkou, která je odstrčená. Takhle jsem vždycky řešila tvůj problém :)
Ale jinak, jestli ty kamarádky A, B a C byly opravdu kamarádky, tak si myslím, že by neměl být problém si to mezi sebou vyříkat. Pokud tě mezi sebe nevezmou, nezoufej, to nejsou kamarádky hodny pro tebe :)
Držím palce ;)

venkovan

D – Ž je správně, občas i A, B a C.

anonym

jj, najdi si nějako D kamošku 🙂