Kelt

Jak by zvládla Zdenička Koloběžka první nebo někdo jiný tyto úkoly?

Zdenička Koloběžka první, podle Chytré horákyně, měla přijít ke králi obutá neobutá, oblečená neoblečená atd., v nové verzi by kromě těchto podmínek musela přijít střízlivá nestřízlivá, zdrogovaná nezdrogovaná, zdravá nezdravá, těhotná netěhotná. Lze splnit tyto podmínky, které se současně vylučují? Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Kdo napsal novou verzi pohádky o Zdeničce Koloběžce první? :-O

Zdenička koloběžka je od Jana Wericha a
Chytrá horákyně od Boženy Němcové takže
to jsou dvě rozdílné pohádky víme?

Další odpovědi
annas

Řekla bych, že Zdenička může požadavky splnit.

Když má přijít zdrogovaná/nez­drogovaná, dá si kafe, které se považuje i nepovažuje za drogu.

Stejně tak jako střízlivá/nes­třízlivá ve svém jednání si uvědomuje, že rýma se léčí týden, neléčená trvá týden, takže je zdravá i nezdravá.

Zbývá její údajné těhotenství – může být, ale nemusí být těhotná, když se „oddávala aktu lásky“ před odchodem ke králi.

gecco

Travič/ka gravidní Sněhurky vykonal/a:

  1. vraždu
  2. násobnou (hromadnou) vraždu
  3. dobrodiní pro prince (který by se jinak s tou flundrou oženil)
  4. dobrodiní pro lidstvo (flundra by měla trpasličí potomky)
  5. genocidu vůči trpajzikům

😁

bolak

jasně že by to šlo, ráno po chlastačce s kocovinou, kdy už je v krvi jen zbytkáč, ale bolí a motá se palice jako o závod a nedovolí ti rozumně uvažovat, navíc nadejchaná bombiček se sifonu což je v podstatě oxid uhličitý, s hysterickou slepotou a nafouklým těhotenským břichem, což by bylo zároveň i zdravá nezdravá, protože už samo těhotenství je od podstaty nemoc, jelikož jak už říkal Dr. Hause.. „ta žena má v těle parazita“; nakonec by se ale ukázalo že šlo jen o falešné těhotenství a břicho by splasklo

pokud bys mi to těhotenství-netěhotenství ale neuznal, tak pak by bylo možné vyměnit těhuli za cikánku která odchází ze sámošky s těhotenským břichem velikosti 11. měsíce, ačkoliv před 10 minutami ještě byla hubeňour s vytahaným svetrem, a určitě uznáš že většina rómů by se dala zároveň označit štítkem „zdravý ač nemocný“.. co se týče inteligence a nebo naopak „nemocný ač zdravý“, jedná-li se o uplatnění nároku na invalidní důchod..