ponovotny

jak by tu bylo?

Kdyby mávnutím proutku zmizeli všichni špatní lidé jak by tu pak bylo?

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Díky existenci špatných věcí si člověk uvědomuje dobré věci a může si jich tak vážit.
Takže kdyby zmizeli všichni špatní lidé, nemohla bych si vážit toho, ze mám kolem sebe same skvěle lidi.

Další odpovědi
anonym

..a jako mávnutím,se opět pár dylin vyskytne.Perpetuum mobile.

anonym

Konec lidstva, vyhynuli bychom velmi brzy. S kým by se těch několik zbylých rozmnožovalo?

marci1

Bylo by tu nádherně ! Prostě ráj na Zemi ! Všichni by byli na sebe byli hodní, smáli by se, nikdo by nikomu neubližoval, žili bychom třeba 200 let, byli bychom zdraví a hlavně bychom se měli všichni rádi !!! 🙂 🙂 🙂

Psychotic

Prostě bychom zvedli standard a za zlé bychom považovali i to, co je dneska v normálu.

Reezo

Co je vůbec dobré a co špatné? Co vím, tak ve člověkovi je obojí. Dobro i zlo… záleží na pohledu úhlu a na důvodu.

zjentek

těžko říct ..já už bych tu nebyl
Doplňuji:
..a zmizeli by jenom lidé? Nebo i holky?

bolak

Pokud by všichni byli dobří, dobro by přestalo existovat.