jirka F

Jak by to na zemi vypadalo, kdyby všichni lidé byli nesmrtelný?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Bylo by tu docela těsno.

Další odpovědi
anonym

Pravděpodobně by začali věřit v Dalai lamu XIV. …http://www.kam­paniespoleczne­.pl/images/zdje­cia/02/zdjeci­e_20140618112237_183­.jpg

led

Nebola by tu táto otázka.
Pozrime sa, vyhľadajte si to na internete alebo tu v odpovediach, ako sa v matematickom modeli zvyšuje počet prvkov v množine Adam+Eva, ak majú 2 synov a tí synovia majú každý zase 2 deti a tie deti majú 2 deti a tie deti majú… Nebol by ani starovek, ani Kristus, …Zem by sa naplnila už v praveku. Z toho vidíte ,že smrť je potrebná pre život.

lexx

věřím že vyspělé civilizace to zvládají, prostě expandují do okolního Vesmíru – pokud se dříve sami neušlapou