Marty Koller

Jak by to dopadlo, kdyby obézní dívka předváděla mužům striptýz?

Odpovědi
led

Pred znudenými divákmi by mala krátkodobý úspech.
Sú muži, ktorým sa páčia „ženy pri sebe“, inými videné ako obézne. Sú oblasti, kde sa dievča, ktoré nemalo plné tvary, toto znamenie prosperity a bohatstva ani nemohlo vydať.
Je to ako v bežnom živote, ak máte všetko, čo si žiadate, hľadáte nové, pre vás neznáme. Mnohí diváci, znudení vychtrlými, štíhlymi a plnoštíhlymi striptérkami, vyžadujú práve striptérky plných tvarov.
Mnohí chodíte do Zoo a pri pozorovaní zvierat, najčastejšie opíc, hľadáte v nich vlastnosti a podobu svojich známych. Prečo asi?

autacek

I bizarní může přitahovat, mrkni na film Poslední showman.

paul1

Určitě by si našla svoje obecenstvo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.