pepsikolka

jak by ste hledali nejake informace o osobe,o ktere vubec nic vubec nevite?da se najit?

pouze ,ze bydli nekde blizko obchodu,kde pracuju a hrozne se mi libi…

Nejlepší odpověď
bolak

tady se ptej, je to pán který se v tomhle opravdu vyzná > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/22964
Doplňuji:
Pokud by ti nepomohl, tak nejspíš budeš muset jednat podle rady odpomass. Svět se točí v kruhu, všechno se opakuje, v tomhle případě je perioda 1 týden. Vzpoměň si kdys tu osobu viděl naposled, v kolik hodin a kde. Pokud to bylo v pondělí ráno v 6:00 před obchodem, tak koukej bejt příští tejden v pondělí ráno v 5:55 před stejným obchodem a dávej bacha, ať se neminete. ;)

Další odpovědi
odpomass

:) Doporučuji, až jí/ho zase uvidíš, tak požádej o telefon ;)

KdojeRaibek?

To není problém. Začal bych z dostupných informací které máš k dispozici.

Rocker

Zkus se zeptat třeba kamarádek,které s tebou prodávají,nebo někoho,kdo k vám chodí nakupovat a znáš ho,třeba o něm něco budou vědět.

Damiana

Jestli si už dopředu nevěříš, tak se jen tak s někým neseznámíš. Zkus požádat nějakou kámošku, která ho osloví místo tebe. Může mu říct, že má jednu fajn kolegyni, která by ho ráda poznala, jestli se chce seznámit. No a představí tě. Na tom nic není. Pak už je to na vás dvou.
Také mu může dát na tebe kontakt, ale to je na dlouhé lokte…

Pak jsem si ještě vzpomněla na to, že kdybys byla fakt šikovná prodavačka, obloudíš ho sama tak, že se ho nezbavíš… Ale chtělo by to dělat v lahůdkách:-)
http://youtu.be/PzfVfwk1­CVc

pepsikolka

opravdu vim jen,ze bydli nekde pobliz,protoze se tam objevuje docela casto..a videly ho me 2 kolegyne a ani jedna ho nezna…takze porad jsem na zacatku :D

odpomass

Bohužel nemáš na vybranou. Buď ho oslovíš, nebo ho nikdy nepoznáš ;)

pepsikolka

kdybych se ho chtela uplne jednoduse zeptat na telefon,tak uz to davno udelam ne?..jenze to proste nejde,takze bych ho treba chtela nejdriv najit na fb,ale nevim jak zacit ,kdyz nevim ani jmeno

bolak

a proč to nejde? zánět hlasivek, tourettův syndrom nebo v čem je problém? nějak tomu nerozumím..

pepsikolka

protoze se strasne stydim..tesim se az prijde,ale jakmile se to stane,strasne zrudnu,koktam..no proste ze sebe udelam nemoznou slepici ani neumi komunikovat

pepsikolka

  • co ani neumi

cochee

a možná že i kdybys jméno věděla, tak ti žádný fb nepomůže…