Michal Kole

Jak by šlo technicky naprogramovat „půl“ palec?

Na odpovědi, které jsou správné jen na půl nebo se plně nevěnují odpovědi, ale jsou spíš poznámka pod čarou

Nejlepší odpověď
mosoj

Byl tady záporný palec a hrozila občanská válka !!!

Další odpovědi
Drap

Technicky by to asi nebyl problém. Potom by ale někdo přišel, že by chtěl ještě čtvrtpalec a potom třeba jedopětinový palec. Kam by to vedlo ? A k čemu by to bylo ?

bolak

Když je odpověď správná jen napůl, tak správná není.

Technicky by to na 100% šlo, ale pokud by někdo uvedl dvě otázky, někdo by mu napsal dvě odpovědi, správná by byla jen jedna z nich a dostal by půlpalec, tak to aby se v tom pak satan ze Slovenska vyznal, nebo jak bys určil za kterou část ten půlpalec byl?

A záporný palec je taky nesmysl, hlavně proto že je to něco „negativního“, tudíž zlého. Když už nějakej prst za špatnou odpověď, tak ať je to prostředník.