bolak

Jak by se zachovali rozhodčí a pořadatelé mistrovství světa, kdyby Hadamczik veřejně prohlásil že „CHCEME HRÁT S RUSKEM“

a že uděláme všechno proto abychom to dosáhli a ihned po začátku utkání by Štěpánek odjel z branky a všichni naši hráči by si lehli na zem a celou první třetinu by dělali na ledě andělíčky?
Doplňuji:
Drap: Rozumíš tomu na co jsem se ptal? Sleduješ hokej? Chápeš pravidla této hry?

Vysvětlím. Na MS 2012 nastala situace, kdy ČR je v tabulce na 4. místě a hraje nyní s Němci. Když vyhrajeme, octneme se na 3. místě a budeme hrát čtvrtfinále se Švédy, se kterými máme dlouhodobě špatnou bilanci. Když prohrajeme, nastoupíme proti Rusku, které jsme před dvěma dny přestříleli a i když jsme nakonec prohláli 0:2, máme statisticky větší šanci vyhrát proti nim než proti Švédům. Tudíš strategicky by bylo výhodnější zápas s Němci odfláknout a úmyslně prohrát.

A já se ptal na to, jestli kdybychom prohráli až móc okatě, by to pro nás mělo nějaké následky, například diskvalifikaci z celého turnaje…

Odpovědi
marek.29

řekl bych že pokuta maximálně.. pokud to pravidla dovolují tak proč bys za 1. okatě prohrával – stačí prohrát těsně – to zařídí brankář. Rozhodčí by nic nezmohli kdyby Štěpánek těsně pustil 2 puky.. ale furt si myslím, že lepší Švédi, než Rusáci :) jak se pozděj ukázalo – mistři světa nikým neporažení..

anonym

Ja sleduji. A fandim. ( Nemcum ). 🙂 -iv-