SellLolAcc

Jak by se zachoval rozhodčí ve fotbalu, kdyby útočník(např. Arsenalu) vystřelil na branku a míč by „líznul“, se odrazil

(apod.) od ruky obránce(např. Barcelony) a odrazil by se do branky.
Odpískal by penaltu, nebo gól? (bavíme se o nepodplaceném, čestném, důstojném, zkušeném rozhodčí)
PS: Obránce ruku nijak nenastražil, asi si prostě kryl genitálie.

Nejlepší odpověď
gepik

Uznal by gól, pokud obránce rukou nehrál aktivně a měl ji, jak píšeš, u těla.

Další odpovědi
Mapel

Jako ruku. Asi.