bolak

Jak by se zachoval medvěd, kdybych mu do klece vlezl v medvědí kůži?

Doplňuji:
No nic, vypadá to že si počkám na odborníka. Bohemika se mi zeptá ředitele zoo a pak se uvidí koho opalcuju.

Nejlepší odpověď
www

Ve finále, po krátkém zaváhání by se zachoval úplně stejně, jako kdybys tam vlezl bez kůže 🙂

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud by z vas mel pocit, ze jste medvedi samec, pak by teritorialne zautocil, stejne tak by zautocil pokud by z vas citil cloveka. Pokud by citil samicku, tak by se asi choval dle toho. V kazdem pripade by pri velikosti medveda tento sprym nedopadl dobre.

oskar

Já si myslím,že by si na tobě pochutnal…

Funna

kůže medvěda nedělá…

lukas.zmizik

já bych řekl podle toho, jesli bys hrál taťku nebo mamku… taťku by asi sežral a kdybys hrál mamku, měl bys to romantické…

MK44

Počítal bych s tím, že Vás stáhne z kůže. Pardon… z kůží.

marci1

Nic, protože nevěřím, že byste tam vlezl.
Doplňuji:
Opravuji : Nijak, …

bolak

marci1: no prot je tam to „by“ a „kdyby“..samozřejmě že v reálným světě bych tam nevlez, bych mu tam strčil třebá takovou -iv-, mě by se nenajed :)