fcoop

Jak by se vám líbilo – proletět se?

Ideální – dát si to na celý monitor.

http://www.vy­semnesmite.cz/co_zna­me_z_vesmiru/cla­nek-c503/
Doplňuji:
Když na Zemi:

http://www.vy­semnesmite.cz/y­osemitsky_narod­ni_park_-_hd_timelapse/cla­nek-c504/

Nejlepší odpověď
annas

Ad fcoop, díky. Unikátní záběry, hra světel i hudba ovlivnily na chvíli mou představivost, snad i maličkou touhu poznat záhadný, tajemstvím opředený vesmír. Pryč od skutečného světa …
Ale za chvíli se vracím a stojím opět pevnýma nohama na matičce Zemi a nechávám se okouzlit krásnou přírodou.

Snazší procitnutí do reality…

Další odpovědi
Andělé

Tj.nádhera,až přechází zrak…vcuclo mě to tak,že jsem si cestu užívala,jako bych tam byla…
I na zemi pěkné..děkuji za vesmírný i pozemský let.
Kdo se další s fcoopem proletí?:-)

johana 56

Skvělé!Díky za nádherný zážitek jak na zemi,tak i v nekonečném vesmíru.

briketka10

nádherné video, proletěla bych se asi vesmírem, ale do roka bych se vrátila už za ten den při tom pohledu jsem dostala strach..
a zem, kdyby se takto rychle otáčela kolem osy no nevím, bylo by dobře při povodních, kdyby voda rychle odtekla, nechtěla bych mít moc rychlé pohyby, lidi by se asi nevyspali jak tam tak ti turisti pobíhali..no a představte si jízdu na kole..

Drap

Zajímavé, alezůstanu raději na zemi