Kelt

Jak by se vám libilo nějaké společné setkání ?

Myslíte si, že by to bylo zajímavé, kdybychom se někde sešli, třeba nějaké odpoledne. Každý by měl vizitku se svou přezdívkou a mohl by si s některými popovídat. Je mi jasné, že touto otázkou se vytvoří dva tábory, jedni budou pro a jedni proti. někdo bude chtít zůstat v anonymitě, někomu může vadit, že si rok dopisuje s někým, kdo bydlí blízko a třeba se znají, atd. Problém by byl i se zajištěním místa, protože lidé z Chebu nepojedou do Frýdku Místku atd. A možná, že už takové akce proběhly. Je mnoho důvodů proč se sejít a stejný počet by se našel proto, abychom se nesetkali, že lepší je si psát. Jaký je Váš názor.

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost - vypsat

No s někým bych se rád setkal,ale s někým zas ne…možná by to byl i masakr

Další odpovědi
redy

Jiná možnost - vypsat

Určitě s pár lidma bych se setkat chtěla otázka je zda oni semnou 🙂

mosoj

Jiná možnost - vypsat

Není to nová myšlenka, nicméně sem podle mého nepatří.
Potřebuješ poradit , nebo jsi zvědavá ?.
Doplňuji:
Stejně většina spolu komunikuje emailem, dokonce si tady jeden nedávno stěžoval že s ním nechce někdo navázat kontakt. Tak co vám brání se domluvit !! a neotravovat tady s tím. Není to náhodou pohodlnost ?

klumprt

Jiná možnost - vypsat

Už jsem takhle párkrát vyrazil za lidmi, které jsem znal jen z diskuzí. Může to být zajímavé. Někdy je člověk překvapen, co jsou ti lidé zač. Například devče s mladistvým pohledem na svět, je ve skutečnosti spokojená babička.

kapka

Níkdy na takové setkání nepojedu

Už se to tu řešilo tolikrat za ty roky, co sem chodím. A nikdy mě setkání nelákalo. Mám to tu ráda tak jak to je. Už jsem si i zvykla na střídání lidí tady. Nevím no, na jednu stranu tu chuť setkat se chápu, ale nešla bych do toho. :)

RyuzakiKate

Jiná možnost - vypsat

Mňo, občas přesně nad takovýmhle scénářem přemejšlim (ty vizitky a tak). Bylo by to rozhodně zajímavý, si myslim. Ale bylo by fajn, kdyby se o tom dozvěděli nějací uživatelé, kteří už tu nejsou aktivní (třeba ocko nebo Damiana…). S tím místem.. no, tak leda že Moraváci by se sešli zvlášť a Češi zvlášť, jinak by to asi bylo dosti náročný. A chtělo by to pak i účast admina nebo aby byl zkrátka nějakej organizátor, kterej by vymyslel program, přece někdo nepojede přes půlku republiky, aby si jen tak pokecal v hospodě či kavárně… To až třebas ve večerním programu. Jen bych se bála, aby se nestrhla nějaká rvačka během výměny názorů :D
Doplňuji:
Jo a za účast samozřejmě připsání alespoň 1 000 bodů! ;D

quentos

Jsem rozhodně pro setkání

Už to tu jednou padlo, ale jak to padlo, tak to zas zapadlo. Jsem tu skoro od začátku a pokud mě paměť neklame, ještě se nic takového nezrealizovalo. Zajímavé by to rozhodně bylo.

marketa54321

Níkdy na takové setkání nepojedu

RyuzakiKate

Jo počkat, to asi nebylo na mě… Tak soráč.

RyuzakiKate

Mosoji, jsem tu od ledna 2012, nemyslíš, že kdokoliv jinej už by byl na mým místě zlatej? :)

mosoj

Sice nevím jak to souvisí se setkáním a odpovědět pořádně neumím.
Prostě málo aktivity.
Počet otázek 112
Zajímavých otázek 98
Počet odpovědí 803
Užitečných odpovědí 610

Podle situace zde, na tři roky málo. Jinak tady se závidí kde co.
Dokonce i to nabodování, ale 13 000 odpovědí nikdo nechce vyprodukovat. Až na jednoho, který to ale zrovna nemůže unést.

RyuzakiKate

No jo, tak mě to něják nevzrušuje, nemám zapotřebí se všude cpát a honit body :)

mosoj

Tak potom nechápu na co si stěžuješ.

RyuzakiKate

Si nestěžuju.

redy

RyuzakiKate, sem tu od října 2011 a zlatá asi nikdy nebudu. Naštěstí můj život to nijak neohrožuje :- ) I tak sem tady ráda---------------------

ten který je

No ale nemáte jako zlatá tričko s logem odpovědí a já ho mám heč.;-)

gagaga

redy, a co mam pak rikat ja ? ;((

ja bych na setkani sla :)

a napsala bych to i nasemu obvodakovi :)

  • iv-

mosoj

Iv beru tě za slovo !

redy

gagaga,hezké vánoce pa 🙂