kapka

Jak by se vám líbil…

…tento obývák?
http://img.na­dapenny.com/t20/120­77/nadap163955567­130230.jpg
😁

Nejlepší odpověď
anonym

Líbil a to že moc,ale jen ta první půlka,ten kurníček.I víc­krát.A kdybych ho zabydlela,pouštěla bych slípkám nějakou nekonečnou TV novelku,ať si holky užijou sluníčka.....:D

Další odpovědi
anonym

Kapko, vracíme se k přírodě? Tak to by ještě na druhé straně mohl být chlívek pro pašíka. Jen tedy opravdu nevím, zda krávu umístit doprostřed, nebo ji dát rovnou ke zdi.
Tak chlívek s knihovnou už máme, takže doufám, že aspoň ta zvířata budou konečně uvědomělá, moudrá a sečtělá. Ještě prima televizní motivace a do obchodu už chodit jenom na exkurze a naštvávat prodavačky vkusnými komentáři a téma, že domácí je holt domácí…

Drap

Mě by se líbil, jen bych asi tu knihovnu vyměnil za ještě jeden kurník

Andělé

No to jsem se nasmála,se slepičkama už rovnou do obýváku. No jo,musíme si je hýčkat…Ale tu televizi jim mohli dát naproti né?,at se cítí co nejlépe a co nevíce nesou…:-))