hapiky

Jak by se tři stejně hmotné černé díry „podělily“ o menší čtvrtou, v případě střetu?

Samozřejmě rovněž při ideální konstelaci.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Víš, my si v podstatě neumíme pořádně poradit (prakticky) s problematikou obyčejných TŘÍ těles v newtonovské mechanice, a ty na nás rovnou se ČTYŘMI ČERNÝMI DĚRAMI, takže navíc i obecná relativita a vůbec bych se nedivil, kdyby bylo nutné přibrat i kvantovku. (téměř jistě)

Myslím, že není na světě moc lidí, kteří by ti dali LEPŠÍ odpověď, než že „nakonec se sloučí do jedné větší černé díry“. ;) :D

Další odpovědi
mosoj

Spravedlivě.

Dochy

Jojo… Spravedlivě… První vyhrává 😉
O dělení nemůže být řeč, pouze o slučování.