Avatar uživatele
klumprt

Jak by se dalo nejsnáze dosáhnout toho, aby se do mě zamilovala Gabriela Kratochvílová?

Popíšu vám jak jsem v současné době daleko: Tak Gabriela ještě vůbec neví, že existuju. Slyšel jsem, že má zatím ještě někoho jiného.

Přes peníze na to jít nemůžu, moje zdroje jsou velmi omezené. S fyzickou krásou to taky není žádná velká sláva, i když je to o něco lepší, než s těmi penězi. Co se týče duchaplnosti, tak nejvyšších úrovní dosahuju zhruba po 4–7 dcl vína. Takže jestli je třeba odpůrkyní alkoholu, tak to jsem taky namydlenej.

A včil babo raď!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, zzzzz, marci1, Nazdar Bazar před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Zachraň jí život a v tom chvilkovém okně vděku jí udělej dítě. Netvrdím, že to vyjde, ale jinou možnost nemáš.
Doplňuji:
Teď jsem kouknul co to je. Moderátorka a modelka… ech, jestli se do tebe fakt zamiluje, tak upřímnou soustrast.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
milablond

Tak to jedine charisma, jake ma treba Sebrle :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

vůbec tu holku neznám, přitom v těchto odpovědích jsem kovanej ..škoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Seznam ji se mnou – a rázem tvé šance o několik řádů poposkočí vzhůru…
;-D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Sázej Sportku nebo si kup los. Až vyhraješ, tak Tě budou milovat všichni, i Gabča. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Taky by mě zajímaly stejné věci, jen k tomu přidej, že je z druheho konce planety :)
Bez penez to asi nepujde. O vykendu se zamysli, v pondeli dej vypoved a zacni vydelavat podnikanim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

mowla: :D

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

zjentek: Nejlepší odpovědisti jsou nejhorší googlisti 🙂

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Já taky musel použít google :)

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek