klumprt

Jak by se dalo nejsnáze dosáhnout toho, aby se do mě zamilovala Gabriela Kratochvílová?

Popíšu vám jak jsem v současné době daleko: Tak Gabriela ještě vůbec neví, že existuju. Slyšel jsem, že má zatím ještě někoho jiného.

Přes peníze na to jít nemůžu, moje zdroje jsou velmi omezené. S fyzickou krásou to taky není žádná velká sláva, i když je to o něco lepší, než s těmi penězi. Co se týče duchaplnosti, tak nejvyšších úrovní dosahuju zhruba po 4–7 dcl vína. Takže jestli je třeba odpůrkyní alkoholu, tak to jsem taky namydlenej.

A včil babo raď!

Nejlepší odpověď
setapouch

Zachraň jí život a v tom chvilkovém okně vděku jí udělej dítě. Netvrdím, že to vyjde, ale jinou možnost nemáš.
Doplňuji:
Teď jsem kouknul co to je. Moderátorka a modelka… ech, jestli se do tebe fakt zamiluje, tak upřímnou soustrast.

Další odpovědi
milablond

Tak to jedine charisma, jake ma treba Sebrle :)

zjentek

vůbec tu holku neznám, přitom v těchto odpovědích jsem kovanej ..škoda

anonym

Seznam ji se mnou – a rázem tvé šance o několik řádů poposkočí vzhůru…
;-D

marci1

Sázej Sportku nebo si kup los. Až vyhraješ, tak Tě budou milovat všichni, i Gabča. 🙂

zelí

Taky by mě zajímaly stejné věci, jen k tomu přidej, že je z druheho konce planety :)
Bez penez to asi nepujde. O vykendu se zamysli, v pondeli dej vypoved a zacni vydelavat podnikanim.

setapouch

mowla: :D

klumprt

zjentek: Nejlepší odpovědisti jsou nejhorší googlisti 🙂

setapouch

Já taky musel použít google :)