gigi95

Jak by se dala prelozit do nemciny toto? Nevim si s tim rady.

jak by se dalo prelozit do nemciny: Kdyz jsem se vratila domu, pribrala jsem 3 kila.Nemohla jsem tomu uverit. Mela jsem takovou depresi, ze jsem zustala doma a probrecela cely den. dekuji.:))

Nejlepší odpověď
quentos

Als ich nach Hause zurückkam, nahm ich drei Kilo an Gewicht zu. Ich konnte es nicht glauben. Ich hatte davon so eine¨Depression, dass ich zu Hause blieb und den ganzen Tag weinte.
Doplňuji:
uživateli SteimIX nevěřte, motá do toho angličtinu, nezvládá časy, slovosled vedlejších vět atd. …

Další odpovědi
SteimlX

When ich war back in zu hause, ich habe + 3 kilo. Ich can war this believe it.
Ich habe big deprese gehabt, dass ich bin furt zu hause und dort ich crawl.
Doplňuji:
Takhle je to přeložený on-line překladačem. Docela jsem se trefil ne?? akorát to plazení mi ulítlo. . . crawl cry… podobný DD
Když jsem byl zpátky v doma , jsem + 3 kilo . Nemůžu uvěřit, že to bylo to .
Měl jsem velkou deprese , ford , že jsem doma a tam jsem se plazit.

natybubu

google překladač???

mojitek

sehr gut,Quentos

quentos

díky :{)>
natybubu: google překladač němčinu těžce nezvládá, obzvlášť slovosled vedlejších vět, leckdy plete i skloňování.