Kanovka

Jak by se dal vyrobit doma vyrobit hrnířský kruh, ať už šlapací, či elektrický?

Nejlepší odpověď
arygnoc

šlapací hrnčířský kruh neexistuje, je to kopací hrnčířský kruh.

Jeho výroba je v postatě jednoduchá, stačí si najít nějaký obrázek (zase dobrý googl), elektrický vyrobíte upgradováním (vylepšením) toho kopacího přidáním řemenice a motoru.

Další odpovědi
venkovan

Nevím jestli vyrobit a nebo koupit. A ještě asi by nebyla marná vypalovací pec.
Ale není to trochu luxus dělat makové koláče na hrnčířském kruhu?
Stejně ještě než vystydnou, hladové krky a mlsné jazýčky výtvor zlikvidují do posledního drobečku.