_136

Jak by se dal předem zhodnotit Fiala jako nově zvolený premiér?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/fia­la-chci-rikat-pravdu-pristi-rok-bude-tezky-40379432

Nejlepší odpověď
Cvrčák

Umírněný, klidný a předvídatelný politik. Svěží změna oproti předchůdci, který opovrhoval všemi a nebylo projevu, aby někoho nenaštval.

Další odpovědi
Emefej

Zatím nijak, ještě nezačal vládnout.

Drap

Když vyjdu pouze z toho co řekl, tak ho můžeme zhodnotit stejně jako on. Bude podstatně hůř pro všechny občany ČR

Disraeli

Žádná změna (nebo k horšímu). Z toho, co doteď řekl, je vidět že je to jen další VELMI průměrný politik v řadě. To by ještě ani tolik nevadilo, ale celá ta koalice (a její organizace/shoda), její nejednotnost a její členové způsobí to, že to bude MOŽNÁ podprůměrná vláda.
Předvídavý sktuečně je, nevím jak klidný, ale spíš naivní. Jinak má typické negativní vlastnosti politiků a jejich praktiky (umíněnost, dětinskost, urážlivost, napadání, osočování, kritičnost-ale žádné řešení, nemožnost se dohodnout na něčem důležitém atd atd).

Už teď očekává, že se nám příští rok nic nezlepší, takže se dá velice snadno očekávat, že se nám ve skutečnosti v příštích 4 letech (když vydrží) nic nezlepší. Kdyby měl plán, jak postupovat, vést, řešit situaci, rozumně hospodařit (!), tak by nedělal negativní prognózy do vzdálenější budoucna. V podstatě říká, že bude vládnout na nic a že to nezvládne (jak se na to blíže podíval a došlo mu to). Takže to není změna, které můžeme věřit. KDyž říkám nezvládne, nemyslím vyloženě vzdá a podobně, ale že to bude další MAXIMÁLNĚ průměr postoj a činy.
Nikdo neříká, že změna k lepšímu nastává přes noc,… ale ono k ní nejdojde ani během těch několika let. Fiala je další týpek, co si myslí, že „spasí“ náš stát, jakmile vyhrál, tak mu asi došlo, že se „trochu“ přecenil.

zjentek

Je to člověk. Politik. Krom toho je to modrý pták. A teď bude premiérem celé ČR.

Viktorie II.

Hele, emefeji, i ty máš dvojí metr?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-poprejete-prave-zvolenem-premierovi-fialovi

Emefej

Nerozumím.

Viktorie II.

To mi je jasné. Dobrý, necháme to být.