hapiky

Jak by se asi zachoval náš president, kdyby měl ještě větší pravomoci než třeba president USA?

Byl by u nás snad další nějaký socialismus, stojící na základech či principech kapitalismu, stejně jako v Číně nebo Vietnamu?

Odpovědi
autacek

Ty máš pocit, že pan president chce socialismus, když podporuje obchod s největší ekonomikou světa Čínou a největším strategickým partnerem pro podstatnou část Evropy v dodávkách ropy a plynu, jako je Rusko?

Kepler

Co by prováděl, si při své fantazii raději ani nechci představovat. Ještě štěstí, že ve světě je vnímán jako nevýznamná figurka.

hapiky

Autacek: Právě tento a jiné podobné státy mají kapitalistický socialismus. Právě Rusko má kapitalismus na prvkách socialismu(prak­ticky neomezená ať už výkonná nebo úřednímoc).