Angi-Shy

Jak by se anglicky řeklo „samosběr jahod“?

Ani google překladač neví :/ jahody vím jak se řeknou, ale samosběr jako by v aj neexistoval

+
tak nakonec pomohla anglická kamarádka, pro ostatní co by hledali odpověď, je to strawberry patch!

Odpovědi
štamgast

Tak jsem ten překladač taky zkusil a po neúspěšném pokusu stačilo dát mezi samo a sběr mezeru a hned to Google přeložil.
self picking of strawberries nebo self collection of strawberries

setapouch

Pick-your-own strawberries

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=ubuntu&chan­nel=fs&q=Pick-your-own+strawberri­es&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&e­i=A62PVavAOce7briD­gOgK