Michal Kole

Jak by se anglicky poprosila o ruku Pamela Denise Anderson? Je zrovna rozvedená nebo zase vdaná? Proč asi každý tušíte

Nejlepší odpověď
anonym

A co kdyby probůh souhlasila? Jak bys s ní komunikoval dál, když se ptáš i na tohle?

Další odpovědi
hanulka11

tobě jistě imponuje protože umí plavat, viď

M.

Will you marry me?

led

Michale, klidně ji požádejte česky, ať se holka učí.
Bedete mít to plavání i se záchranou, jenom pozor na Davida Hasselhoff, ať sa tam nemotá.

honza19hk

copak máš na ni políčeno?? No jestli ji sbalíš tak budeš frajer.

Seji

Haha, tady si moc někdo věří…:P tu stejně nesbalíš… :D

Michal Kole

Správně hanulko, jak si se na plavání zmohla ty, když jezdíš na dovolenou k moři ?

hanulka11

Představ si, že mě hodili na táboře v 6 letech do vody a plav…a já plavala – musela jsem ,jinak bych se utopila

Michal Kole

Jaká byla hloubka vody ? 50 cm ?

kdo ti držel hlavu nad vodou ? Měla jsi záchrannou vestu, kruh, křidélka, plovací pás ?