jirka F

Jak by podle vás vypadala situace kdyby nás během 24 hodin měla zasáhnout zbloudilá planetka?

Inspirace je z mého snu.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako že by se to vědělo, dalo se to vědět lidem a jak by se lidi zachovali? Takhle to myslíš?
Nepochybně jak kdo. Někdo by nevěřil. Někdo by spáchal sebevraždu. Někdo by začal rabovat, znásilňovat, vraždit apod., zkrátka s pocitem, že už ho stejně nedopadnou a neodsoudí, že už může dělat všechno. Někdo by plakal. Někdo by svolal rodinu a snažil se prožít poslední chvíle spolu. Jedna věc je jasná, hodně smutná podívaná by to byla.

Další odpovědi
Ametyst

Představují si takový další Den trifidů.

Kepler

Asi tak, jak píše Alesh. Záleží taky na tom, jak velká planetka by to byla. Kdyby byla velká v řádu desítek kilometrů a více (což by astronomové zjistili a vyslali tu zprávu do světa), nezmohli bychom se vůbec na nic. Zřejmě by vyhynulo skoro vše živé. V tom případě by svět zešílel. Kdyby byla menší a dopadla na Sibiř, Putin by okamžitě obvinil USA, že je to jejich dílo, rozpoutala se by se jaderná válka a výsledek by byl stejný, jako při dopadu většího asteroidu.
Mimochodem větší tělesa na kolizní trajektorii bychom zjistili už mnohem dříve, ale stejně bychom toho moc nenadělali.

aliendrone

Nitz zvláštního. Chuck Norris by se na planetku zamračil a ta by se samou radostí vypařila. :) ;)

prishd

https://youtu­.be/bU1QPtOZQZU

led

Nejedzte a nepozerajte pred spaním hororové scifi filmy o zániku Zeme, civilizácie a planéte opíc.
ale nemajte strach, napriek panike obyvateľstva a nekonečných rokovaní vlád a generálnych štábov, hrdinný Bruce Willis a ďalší hrdinovia a génovo pozmenení nadľudia našu Zem zachránia pre budúce pokolenia.

Drap

Vše by bylo obrovský chaos

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

prishd: velmi realistická animace a skvělý výběr hudby! Floyde, Floyde, Floyde. vždycky na tě dojde.

Ametyst

Kepler: USA obviňují Rusko už i skrze Hollywoodskou “tvorbu”, tak klídek. Je to oboustranná záležitost.

Kepler

Ale jistě, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Ale USA ještě neobvinily Rusko za vznik 2. sv. války, kdežto podle Rusů za vše mohou ti oškliví, zlí imperialisti ze Západu. Ti ale nikdy vojensky nenapadly vlastní spojence, kdežto SSSR ano a hned dvakrát (Maďarsko, ČSSR). Tak kdo je tady imperialista?

aliendrone

Kepler>>> Éééé, namátkou, připomeň mi PLS jak dopadla Panama, když chtěla uplatnit svá práva na průplav (který původně měly USA pronajatý na 99let a lhůta pronájmu skončila)? ;) :D :D
(PLS – hlavně mi neposílej odkaz na pindy z Wiki, tohle si ještě PAMATUJEME!) :D :D :D

led

Kepler a čo „Púštna búrka“? Veď Irak bol predtým aj za Huseina vysoko dotovaným spojencom USA. Lenže potom došlo k zmene vzťahov a pohľadu na samostatnosť…Rov­nako ako ČSSR 1968 a Maďarsko 1956. A to si Husain nemal dovoliť!

Kepler

Pamama, ani Irák nebyli spojenci USA, přinejmenším ne vojenskými, stejně jako ČSSR a Maďarsko ve Varšavském paktu.

led

Kepler , „Pamama, ani Irák nebyli spojenci USA, přinejmenším ne vojenskými“ takže tie vojenské jednotky USA boli (sú) okupačné?