lukas.zmizik

jak by podle vás vypadal ne-ne efekt ?

pisatel jednoho takového apokryfu si lamentoval, že i když váží podle tabulek, má tělní hmotu rozvrstvenou tak specificky, že vypadá jak debil… prý za to může jo-jo efekt

napadá vás něco, na co bych mohl ukázat prstem a říct: za to může ne-ne efekt ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kukni na http://www.f-sport.cz/obraz­ky/temata/stih­ly2.jpg
To je ne-ne efekt – tak holka říká ne-ne-ne… – na sladký, tučný – prostě na nevhodný jídelníček (no – k tomu asi trochu sportuje a sexuje).
😉

Další odpovědi
cochee

Doufám, že víš, že „jo-jo“ neznamená „ano-ano,“ ale odkaz na známou hračku? ;)

marci1

Tak tady máš dvě modelky, jedna je v jo-jo efektu, druhá v ne-ne efektu ! 🙂
http://www.su­per.cz/7959-to-je-kontrast-modelka-nadmernych-velikosti-a-anorekticka-uplne-nahe-spolu-v-objeti.html

01Ricco

Ne-ne nepovím.

kelley

Ne-ne efekt: při držení diety a sportování do vyčerpání dotyčný jedinec šíleně ztloustne, ale když s dietou přestane a začne se opět přejídat, tučná a sladká jídla, pivečko u tlevize atd. tak neuvěřitelně zhubne… 🙂

Mc Merkurion

cochee
dyť je to v kategorii zábava…

cochee

Jo jo. Hračka = zábava ;)