jirka F

Jak by podle vás měla vypadat dívka pro chudého partnera?

Který nemá moc peněz a žije od výplaty k výplatě. Podle mně by musela být hodná, středně hezká a nechtěla jen pro peníze žít(trochu šetřivá). Tak co vy jaký máte na to stejný názor nebo se mýlím a vše je úplně jinak.

Nejlepší odpověď
marci1

Nechutně bohatá! 🙂
Teď vážně: Slušná, skromná, rozumná, sympatická,
s chutí žít v lásce normální rodinný život. 🙂

Další odpovědi
zjentek

Tak, aby dostal chuť, když se na ni podívá. Ale asi by i stačilo, kdyby ho nepřepadla přímo nechuť. Je přece skromný.

elkon

Na penězích to nevisí. Ale mohla by tě vychovávat, k lepšímu hospodaření. Z výplaty, do výplaty, není žádné terno. Pokud si nic neuspoříš, nebudeš mít nikdy nic.

Kepler

Asi jako ta hérečka z Kurvahošigu­tentag. Však víš jak to říkal Bohuš, když přišel o to dědictví: Irenko, já ťa mám rád aj bez peněz!

Jiří Bohumil

Odpověď na otázku," jak by měla vypadat" : sympatická a měla by se Ti líbit.
Jinak se pak ale ptáš spíše „jaká by měla být všeobecně“.
Pokud jde o to, že nejsi majetný a nejsi rovněž zřejmě sám „spořivý“, tak by měla být určitě skromná a mít alespoň tu opačnou vlastnost, tedy měla by být i spořivá.
Ale v dnešní době takovou budeš asi těžko hledat.
Hezká, skromná a spořivá, takových je dnes určitě „jako šafránu“. ☹
Ale pokud je i chytrá, tak o takového partnera, jak píšeš, zájem mít určitě nebude.

P.S. Děvčata, nic ve zlým.:-)

orwell

No přece mladá, krásná a bohatá 🙂

Dochy

A jak si to představuješ? Že k boháčovi automaticky půjde zlatokopka, mrcha, vítězka minimálně krajského kola miss ČR a k chudákovi hodná, malá, tlustá s brýlema?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

Já jsem to dal jenom jako příklad elkone mně se to netýká.