Jak by národ hodnotil Vladimíra Mečiara, Václava Havla a Václava Klause?

Zajímalo jak by český i slovenský národ hodnotil Vladímira Mečiára,Václava Havla,Václava Klause.. co tyto politici vůbec udělali pozitívního a negativního pro ČR a SR ?. Děkuji

Odpovědi
led

Máte na mysli „verejnú mienku ovplyvnenú médiami“ alebo mienku jednotlivca , ktorý/ktorá bol/bola pri tom… ktorí žili v čase a mieste „vládnutia“ menovaných, ktorým sa zlepšila, prípadne zhoršila životná siuácia.
Ak zavriem oči a uši, nevšímam si médiá, vynechám city a nastolím len hodnotiaci pohľad:
Každý z týchto politikov odviedol svoj kus práce, pozitívnej i negatívnej,
predsa len boli to ľudia, obklopení ľuďmi,
pritláčaní k múru zhora aj zdola, zvonku i zvnútra, poslúchni, alebo odíď!, zachovať si tvár, to sa dnes nenosí, hlavne v politike je to pojem neznámy…
snáď jediný, kto nič nežiadal, nič neočakával,
bolo Slnko na oblohe,
ktoré trpezlivo sledovalo vývin malých zemičiek v Strednej Europe.
Aki boli oni,
akí sme boli my,
to povie História, až bude vhodný čas.

zjentek

a MLUVIT MŮŽE KAŽDEJ SÁM ZA SEBE?
Mně by to ale bohužel smazali ;)

Admin2

Otázky, které se týkaly názorů na české exprezidenty, byly několikrát vložené.

Podívejte se do archívu, můžete získat další informace.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=V%C3%A1clav%20Kla­su%20a%20V%C3%A1clav%20h­Hvel