Georgo2010

Jak by mohlo vypadat 5d kino,kdyz ve 4d se pohybuje podlaha/pohovka?

Nejlepší odpověď
Reuef

moznost pridani urcite vune/zapachu do kinosalu pro sceny…

Další odpovědi
Lakeysha

moje máma tuhle na ceduli na kino 5D prohlásila, že zřejmě když se na plátně perou, tak dostaneš taky přes držku. Nevim. I to 4D už je krávovina, třesoucí se podlaha během filmu by mě vážně iritovala.

opportunity

Taky mě napadly ty vůně.

mosoj

Znám chalana, který kdyby přišel do kina bez ponožek, tak už nyní bude 10 D.
Doplňuji:
Po 4 D přijde 5 bzzzzz !

honza19hk

u vstupu budou rozdávat lysohlávky.....