Jak by mohl civilista navštívit letadlovou loď?

Je někde latadlová loď jako muzeum?

Nejlepší odpověď
annas

Nebo si můžete zajet do Číny.
Sovětská a později i ruská letadlová loď Minsk v současnosti (2010) funguje jako muzeum ve městě Shenzhen (Šen-čen). Je přístupná denně, na pevnině je výstava pozemní techniky, většinou čínská děla, pár letadel a přes most se dá vstoupit na loď, kde je prohlídka. V „hangáru“ lodi je umístněno 4D kino, kde pouštějí asi 10minutové video, jak tato loď bojovala.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Min­sk_(letadlov%C3%A1_l­o%C4%8F)

Další odpovědi
Fallen Angel

Letadlové lodě jako muzeum samozřejmě jsou, ale ne tady v Čechách. Populární let. loď je v New Yorku, což je ale trochu z ruky. Další by byla ve vojenském muzeu v Anglii, je to nedaleko od Cambridge. A určitě by byla nějaká v Německu.