dust8

Jak by mohl být styk s veřejností vaší specialitou?

Odpovědi
Drap

O jaký styk se jedná?

annas

Domnívám se, že máte na mysli pracovníka třeba na některých úřadech, v agentur, institucích atd., jehož náplní je styk s veřejností.

Vystupuje jménem organizace ve vztahu ke tisku a jiným médiím, vytváření různé prezentace organizace, ve vztahu k veřejnosti. Organizuje různé konference, astd.

Měl by ovládat pravopis i gramatiku, umět stylizovat, tedy dbát o jazykové vyjadřování, být pohotový, umět reagovat, nezkreslovat skutečnost, má charisma, nemít rrému astd. .

Nevím, zda by se tato profese stala mou specialistou,